Princip

10000 Praha | Solový muzikant, Pop, Elektro, Firemní/soukromá akce, Ples/zábava, Festival, Vlastní tvorba + cestovní náklady (5 Kč/km), Prvních 50 km zdarma

Cena od: 2000 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

Princip je devatenáctiletý umělec z Prahy, který se v pražském mladém undergroundu pohybuje již od roku 2019.
Debutový single Tryin' dal svým úspěchem za vznik následující písni II. Track, kterou Princip přihlásil do soutěže Startér rádia Wave a která se porotcům i fanouškům líbila natolik, že skončila v TOP 20 těsně pod stupínkem vítězů.
Právě ve Startéru si Principa vyhlídla česká zpěvačka Emma Smetana, se kterou poté odjezdil 3 koncerty jako předskokan.
Ve svém prvním EP Drama se Princip věnuje tématu robotizace ve společnosti a přes místy taneční, melancholické až psychedelické tóny se zabývá ztrátou emocí a autentičnosti v naší společnosti. Autentičnost je také slovo, kterým by se dala popsat Principova hudba. Je složité ji definovat předem určenými názvy, ale odráží se od elektroniky na pomezí alternativy, popu a psychedeliky, které Princip pojímá experimentálně a často velmi expresivně.
Princip není pouze hudebníkem, ale klade důraz i na estetickou a filmovou stránku své tvorby. Například videoklip k písni II. Track skončil v roce 2021 v TOP 5 na londýnském festivale LIFT OFF, v kategorii „First-time filmmaker“ a odnesl si i druhou nominaci v jiné v kategorii.
Jako hudebník začínající v době covidové toho příliš mnoho neodehrál, ale snad každý účastník nějakého z výjimečných koncertů potvrdí, že Princip se při vystoupení přijít se 100% nasazením, ale také tancem, kostýmy a pořádnou show, která nenechá nikoho sedět.
Nakonec bych řekl, že Princip nemá manažera, z pozice manažera pouze píše tyto řádky, protože jinak není schopný prodávat sám sebe. Byl by však velmi vděčný, kdyby dostal možnost svou hudbu někde prezentovat, protože ví, že nezklame.

MP3 Přehrávač

Zadej kapelu/písničku

Interpret - písnička

Princip – Broke Ass Bitch

Princip – Cliché

Princip – Coma

Princip – Drama

Princip – Fake

Princip – II. Track

Princip – Love Me Like I Love Them

Princip – Perspective

Princip – Pose

Princip – Tryin'

Požadavky umělce

INPUT LIST:
- mikrofon (ideálně s reverbem)
- stojan
- XLR výstup z dj pultu
- stůl na notebook
+ odposlech
OSTATNÍ:
- bez specifických požadavků

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem