Corso beat

38101 Český Krumlov | Kapela, 20. - 50. léta, 50. - 60. léta, 70. - 80. léta, 80. - 90. léta, 90. léta - současnost, Pop, Rock, Disco, Dechovka, Svatba, Firemní/soukromá akce, Ples/zábava, Festival + cestovní náklady (4 Kč/km), Prvních 30 km zdarma

Cena od: 14950 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

Hlavní body poptávky a rezervace hudební produkce kapely Corso.
1.Dotazy na volný termín. 2.Dotaz na cenu vystoupení. 3.Dotaz na celkovou délku produkce. 4.Dotaz na ostatní technické a organizační záležitosti.
5.Ukázky ze živého hraní, případné setkání........................................................................................................................................................................
1.Závazné potvrzení e-mailem + telefonní kontakt.
2.Cena se pohybuje od 10do 15tisíc. Tady záleží, jestli se v daném prostoru vejde čtyř, nebo tří členná kapela.( Duo.) Jestli se vejde malá, nebo velká hudební aparatura, světla apod. Doprava je v ceně. 3.Produkce v průměru bývá 5.až 6.hodin hraní.
4.Výběr svatebního sóla a ostatních aktivit spojených s kapelou a zvukovou aparaturou. 5.Pozvánka na naši veřejnou produkci. Odkazy na internetové stránky, nebo na FB, kde jsou současné ukázky natočené na mobilní telefon od hostů. Je zde zachycena atmosféra přímo z publika při živém hraní, bez úpravy. Posílám odkaz na stránky a fb:
www.corsobeat.cz
https://www.facebook.com/corsobeatmusic/videos/?ref=page_internal
https://www.facebook.com/corsobeatmusic
(Na vyžádání je možné zaslat kompletní play list kapely. Případně informace o hudebním vzdělání členů, společně s referencemi a obsazením nástrojů.)
Závěrem pár slov, především nezasvěceným lidem a přiblížit, odkrýt filozofii kapely. Kapela Corso nabízí jistou výhodu, oproti podobným seskupením, protože hrajeme široký repertoár, který není zaměřený pouze na koncertní poslech. Na našich vystoupeních se především očekává zpěv a tanec hostů s rozdáváním dobré nálady. Snažíme se především zahrát hudbu k pobavení lidí. Od nás uslyšíte starší songy, ale i současnou světovou i českou muziku. Přebírání těchto hitů do našeho repertoáru, bývá záměrem a snahou příliš se nelišit od originálů. Většina oblastních kapel, tuto neschopnost falešně vydávají, za nucené změny v aranžích, harmoniích i melodiích písní a celé to prezentují, něco jako vlastní kýčovité vylepšení originálu. Ambice na vlastní písničky jsme už dávno přenechali mladším kolegům a jsme srozuměni na našich vystoupeních,
že budeme dobře hrát převzaté hity pro pobavení a zábavě lidí. Jedná se o poctivou a profesionální práci, která nás naplňuje pozitivní energií. Stejně jako účastníky naších akcí, všech generací. Nutno dodat, aby se především současné, studiové písně daly publikovat před lidmi, - tak aby je poznali, musí k tomu být kvalitní hudební a nástrojová aparatura a vhodně zvolené doprovodné podklady, které na živém vystupování nahrazují nezbytné nástroje a vkusně doplňují chybějící hudebníky. Jako celek, společně s živým dohráváním a zpěvem kapely, je výsledkem profesionální produkce. Dlouholetá stálost jednotlivých členů kapely je zárukou originální produkce. Při živém hraní přednesových skladeb, je snahou kapely nechávat skladby v původních aranžích a tóninách se všemi vokálovými – vícehlasými doprovody. A to jak v češtině, tak vícejazyčných originálech, což dokresluje náladu dané písně. Často vystoupení pozvedne i vtipné spíkrování kapelníka. Pro kapelu Corso je vždy důležitý celkový dojem, který provází naše vystupování. Pohoda, kvalita a služba posluchači. ………………………………………………………………………… Kapelník Miloš Hladík.

MP3 Přehrávač

Zadej kapelu/písničku

Interpret - písnička

Abba – Abba

AC/DC – AC/DC

Adele – Adele

Alvaro Soler – Alvaro Soler

Anna – Anna

Avicii – Avicii

Bee - Gees – Bee - Gees

Black Sabbath – Black Sabbath

Boney M – Boney M

Bon Jovi – Bon Jovi

Chinaski – Chinaski

Deep-Purple – Deep-Purple

Depeche Mode – Depeche Mode

E. Farná – E. Farná

E. Iglesias – E. Iglesias

E. Ramazzoti – E. Ramazzoti

Elán – Elán

Falco – Falco

Green Day – Green Day

Guns and Roses – Guns and Roses

H. Vondrácková – H. Vondrácková

H. Zagorová – H. Zagorová

Joe Cocker – Joe Cocker

Judas Priest – Judas Priest

K. Gott – K. Gott

Kabát – Kabát

Katapult – Katapult

Kiss - – Kiss -

Kristína – Kristína

L. Armstrong – L. Armstrong

Lucie – Lucie

M. David – M. David

M. Hrůza – M. Hrůza

M. Tucný – M. Tucný

Mirai – Mirai

P. Janů – P. Janů

P. Kolář – P. Kolář

Queen – Queen

Roxette – Roxette

Rybičky 48 – Rybičky 48

Sade – Sade

Slade – Slade

Smokie – Smokie

Status Quo – Status Quo

Team – Team

Toto – Toto

Tri sestry – Tri sestry

U 2 – U 2

Uriah-Heep – Uriah-Heep

W. Matuška – W. Matuška

Wohnout – Wohnout

Škwor – Škwor

Požadavky umělce

Umělec neuvedl žádné požadavky

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem