MELODIKUM

37005 České Budějovice | Kapela, 50. - 60. léta, 70. - 80. léta, 80. - 90. léta, 90. léta - současnost, Pop, Rock, Disco, Elektro, Svatba, Firemní/soukromá akce, Ples/zábava, Festival + cestovní náklady (10 Kč/km), Prvních 20 km zdarma

Cena od: 21275 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

POCTIVÁ SHOW
Kapela MELODIKUM je synonymem kvalitní a stoprocentně živé produkce bez playbacků a doprovodů, s moderním duchem a vyladěným playlistem. Rozhodně se nejedná o čerstvě slepenou partu, ale o sehraný tým profíků, který vždy udělá maximum pro to, aby měla i vaše událost grády!

Přirozenou součástí show je i aktivní komunikace s publikem.

VYLADĚNÝ PLAYLIST
Během večera uslyšíte nesmrtelnou českou klasiku, ale i řadu aktuálních hitů ze světových hitparád včetně těch, o kterých se mnozí domnívají, že jsou v podání živé kapely prakticky nehratelné. A funguje to výborně! Jedná se o osvědčenou show, která pravidelně baví publikum mnoha věkových skupin při nejrůznějších příležitostech.

KOMPLETNÍ TECHNICKÉ ZAJIŠTĚNÍ
Pro záruku kvality a skvělého zážitku vždy doporučujeme využít ozvučení z nabídky kapely. V rámci výhodných balíčků získáte i osvětlení, LED obrazovky a další služby prvotřídní kvality za atraktivní ceny, poměr cena / výkon za to rozhodně stojí! Profesionální a vstřícný přístup je i v případě techniky naprostou samozřejmostí.

ZVÝHODNĚNÉ DOPRAVNÉ PRO JIŽNÍ ČECHY
Domovským městem kapely MELODIKUM jsou České Budějovice, Jihočeši jistě ocení zvýhodněné dopravné na prvních 100 kilometrů. Pokud to ovšem rozpočet dovolí, MELODIKUM za Vámi vyrazí i za hranice Jihočeského regionu (prvních 100 km cesty za 10 Kč/km, poté 20 Kč/km).

SLOŽENÍ
2x zpěv, elektrická kytara, baskytara, klávesy, bicí

MP3 Přehrávač

Interpret - písnička

Umělec nemá žádné písničky ve svém repertoáru

Požadavky umělce

Požadavky jsou individuální dle typu a velikosti akce, rádi Vám jej sdělíme na vyžádání.

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem