Djs-nasvatbu.cz

14000 | DJ, 50. - 60. léta, 70. - 80. léta, 80. - 90. léta, 90. léta - současnost, Svatba, Firemní/soukromá akce + cestovní náklady (7 Kč/km), Prvních 300 km zdarma

Cena od: 7000 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

Djs na svatbu jsou profesionálové s letitými zkušenostmi ze svateb.
Zkušenosti máme ale i z clubů a soukromých akcí. Moc dobře tedy víme, jak přítomné svatebčany, včetně novomanželů, zabavit a roztančit. Parket zůstane zaplněný až do ranních hodin. Jsme Djs na svatbu, kteří se skvěle orientují v hudebním světě, a kteří vám mohou nabídnout široký repertoár songů pro všechny věkové skupiny. Zajistíme fotokoutek i videotéku a výjimkou není ani karaoke show. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vyhověli veškerým vašim přáním a zahráli vše, co máte rádi.
S mikrofonem v ruce jsme se už narodili, a tak vás s ním rádi provedeme celým vašim svatebním dnem i programem. Hudba a hraní je náš velký koníček, který milujeme a pro který žijeme. Velice rádi se s vámi sejdeme a doladíme veškeré detaily.

Pro všechny z nás je vždy čest být součástí vašeho svatebního dne a bavit vás i vaše hosty nejen naši hudbou. Individuální a zodpovědný přístup našich Djs na svatbu ke každému klientovi je samozřejmostí. Vždy se vám snažíme vyjít maximálně vstříc všem vašim požadavkům a 100% se přizpůsobit.

Velice rádi se s vámi sejdeme osobně doladíme veškeré detaily.

Na svatbách hrajeme po celé ČR, takže žádný kilometr navíc pro nás není problém. Váš svatební den je výjimečným dnem ve vašem životě a našim cílem je vydat ze sebe maximum. Uděláme ho tak tím nejlepším dnem vašeho nového společného života, který bude opravdu jedinečný, plný lásky, radosti, zábavy a nezapomenutelných vzpomínek.

MP3 Přehrávač

Interpret - písnička

Umělec nemá žádné písničky ve svém repertoáru

Požadavky umělce

Umělec neuvedl žádné požadavky

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem