Good Times Big band

38241 Kaplice | Kapela, Orchestr, 20. - 50. léta, 50. - 60. léta, 70. - 80. léta, 80. - 90. léta, 90. léta - současnost, Pop, Rock, Jazz, Swing, Disco, Dechovka, Svatba, Firemní/soukromá akce, Ples/zábava, Festival, Revival + cestovní náklady (10 Kč/km), Prvních 0 km zdarma

Cena od: 27600 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

Náš big band se skvěle orientuje jak v orchestrálních skladbách, rock’n’rollu tak i ve známých hitech od skupin jako The Beatles, ABBA, Beach boys nebo Queen – můžeme tedy splnit hudební přání téměř každému bez rozdílu věku!

Good Times big band tvoří šestnáct zapálených hudebníků, kteří pro vaši akci pečlivě vybírají z pestrého hudebního repertoáru, který tvoří bezmála dvě stě skladeb. Pokud máte zájem procvičit si tance naučené v tanečních – jive, cha chu, waltz, tango – nebo holdujete tradiční polce či valčíku, a nebo se chcete jen pohupovat v rytmu blues či si spolu s námi zazpívat třeba nesmrtelnou skladbu Eye Of Tiger z filmu Rocky, nic z toho pro vás s naší kapelou nebude problém!

Naše kapela má bohaté zkušenosti s hraním na maturitních plesech, svatbách, firemních večírcích a dalších společenských akcích a ví, jak takovouto akci udělat výjimečnou a zajímavou. Budeme se těšit na spolupráci!

MP3 Přehrávač

Interpret - písnička

Umělec nemá žádné písničky ve svém repertoáru

Požadavky umělce

V kapele hraje 15-17 muzikantů, berte tedy, prosím, ohled na velikost podia.
Kapela nemá vlastní ozvučení, ale jsme schopni zajistit si svého zvukaře (za příplatek k ceně kapely).
Občerstvení dle možností pořadatele.

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem