YettiOn - Schelinger revival

28924 Milovice | Kapela, 70. - 80. léta, Pop, Rock, Firemní/soukromá akce, Ples/zábava, Festival, Revival + cestovní náklady (4 Kč/km), Prvních 10 km zdarma

Cena od: 6000 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

Hrajeme od roku 2011, z 90% repetoár Jiřího Schelingera díky neuvěřitelně podobnému hlasu našeho zpěváka. Vydali jsme jedno CD a ročně odehrajeme 20 - 30 koncertů.

Detailní historie.

To se jednoho večera potkali basák Martin se zpěvákem a kytaristou Radkem. Řeč se stočila na společné zájmy, pánové si padli do oka a povídání o muzice nebralo konce. A život tomu chtěl, aby se po nějakém čase potkali s bubeníkem Kamilem, který navíc vyřešil základní problém - mohlo se začít zkoušet v jeho vybavené zkušebně.

Slovo dalo slovo a někdy v říjnu 2010 se tedy toto základní trio JÁ-TY-ON poprvé sešlo ve složení Radek Trunda - kytara, zpěv, foukací harmonika, Martin Bělohradský - basa, zpěv, Kamil Vondrášek - bicí. Z parafráze tohoto slovního spojení také vznikl název kapely Yetti On.


Po prvních zkouškách bylo jasné, že ve třech bude složité rozšiřovat repertoár, a proto začátkem roku 2011 Kamil přivádí do kapely dalšího kytaristu Pavla Kadlece, který rozšířil a posílil obsazení kapely. Toto spojení umožnilo kapele, která se začíná definitivně jmenovat Yetti On, uskutečnit několik prvních koncertů.
Zpočátku byl repertoár mnohem širší, obsahoval některé písně našich oblíbených interpretů (Deep Purple, Eric Clapton, Bob Dylan...) a také písně Jiřího Schelingera. Hned po prvních veřejných koncertech se ukázalo, že právě Schelinger revival je pro nás ten správný výkop. Tou dobou Radek odkládá kytary a naplno se věnuje zpěvu a Pavel přivádí do kapely mladou krev - kytaristu Petra Zaděláka. Od té doby je to dřina, pot a slzy :-), které bezesporu vyvažují krásné pocity na pódiu a vaše ohlasy, protože si hrajeme pro radost, ale bez Vás by to nebylo ONO!

MP3 Přehrávač

Zadej kapelu/písničku

Interpret - písnička

Požadavky umělce

Potřebujeme místo pro hraní cca 4x3 metry. Jsme schopní zahrát i v hospodě, samozřejmě v klubu. Zvukaře si většinou najímáme a požadavky na zvuk možné dodat.
Šatnu ani catering nepožadujeme, ostatní dle dohody.

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem