Foxy Hunters

72400 Ostrava | Kapela, 50. - 60. léta, 70. - 80. léta, 80. - 90. léta, 90. léta - současnost, Pop, Rock, Jazz, Swing, Folk/Country, Disco, Dechovka, Svatba, Firemní/soukromá akce, Ples/zábava, Festival, Akustické vystoupení

Cena od: 34500 Kč

kalkulátor cestovného
O umělci

Foxy Hunters je profesionální hudební skupina působící na domácí i zahraniční hudební scéně od roku 2016. Repertoár kapely je tvořen osobitými a svěžími covery současné i oldies populární hudby. Hudební produkce je vždy repertoárově i vizuálně přizpůsobena dramaturgii a charakteru konkrétní akce.
Hudební show v podání Foxy hunters je tak ideální volbou pro všechny typy společenských akcí jako je ples, firemní akce, městské slavnosti, svatby, či jiné zábavy. Rezervujte si vystoupení kapely Foxy Hunters včas a proměňte tak Vaši společenskou akci v nezapomenutelnou párty.

Foxy Hunters is a professional music band which has been a part of the domestic and foreign music scene since 2016. The repertoire of the band is made up of special new covers of modern and old popular songs. Music production is contextually and visually adapted to dramaturgy and character of a particular event.
The music show performed by Foxy Hunters Band is a perfect choice for all kinds of social events such as balls, business parties, city festivities, weddings and other entertainments. Book Foxy Hunters performance in time and change your event into an unforgettable party. Use Instagram social network links (including archived IG stories), Facebook and Youtube for current photos and videos from our events.

MP3 Přehrávač

Interpret - písnička

Umělec nemá žádné písničky ve svém repertoáru

Požadavky umělce

Vždy individuální, dle charakteru poptávky.

Tato kapela zatím nebyla ohodnocena.

Průměrné hodnocení

0.0

0 hodnocení

Dodržení podmínek

Hudební provedení

Kvalita vystoupení

Komunikace

Celkový dojem